Strony internetowe


Budujemy strony internetowe RWD (Responsive Web Design), umożliwiające świetną jakość wyświetlania w przeglądarkach, smartfonach i tabletach. W każdym projekcie skupiamy się nad specyfiką twojej marki oraz pomysłu, aby wspólnie wykreować wyjątkowy portal i osiągnąć imponujące rezultaty.

Co to jest Responsive Website?
Responsive website jest to strona internetowa, która dynamicznie dopasowuje się do okna każdego rodzaju urządzenia mobilnego lub stacjonarnego, niezależnie czy jest to laptop, tablet czy smartfon. Dzięki technice RWD Twój odbiorca w łatwy i wygodny sposób może poruszać się po twojej stronie internetowej.

Dlaczego warto mieć Responsive Website?
Jest wiele powodów dlaczego powinieneś upewnić się, że twoja strona internetowa to RWD.
Gwałtowny wzrost używalności urządzeń mobilnych. Ten szybki wzrost stwarza nowe możliwości oraz zwiększa liczbę potencjalnych klientów dla twojego biznesu. Nie posiadając optymalnej wersji swojej strony możesz przegapić wiele świetnych okazji do wzrostu. Like Apps to zespół specjalistów w tej dziedzinie, którzy stworzą najlepszą wersję twojej strony internetowej.
Oszczędność czasu i kosztów. Dzięki temu, że RWD zapewnia funkcjonalność na wszystkich platformach, nie musisz poświęcać więcej czasu i środków na tworzenie dodatkowych aplikacji jako dodatek do istniejącej już strony internetowej.
Podwyższenie pozycji w wyszukiwarkach. RWD jest opcją preferowaną jeśli chodzi o sprawne oddziaływanie na wyszukiwarki internetowe. Jedna, dynamiczna strona RWD pozwala wyszukiwarkom lepiej zrozumieć i pozycjonować zawartość twego portalu.