E-commerce


Zakładamy sklepy internetowe oraz prowadzimy wsparcie techniczne, by zapewnić naszym klientom najwyższą jakość oferowanych usług oraz tranzakcji. Dodatkowo, oferujemy usługę strategicznego pisania treści na stronie oraz opisów produktów/usług, co znacznie ulepsza pozycjonowanie w wyszukiwarce Google. Tworzenie sklepu internetowego odnoszącego sukces.

Zaletą internetowego serwisu sprzedażowego jest możliwość zakupu i porównywania ogromnej ilości produktów bez wychodzenia z domu. Większość sklepów internetowych konkuruje ze sobą atrakcyjną ofertą cenową oraz jak najszerszą gamą produktów. Prowadzenie sklepu internetowego uniezależnia geograficznie i pozwala dotrzeć do klientów na całym świecie.
O czym warto pamiętać tworząc sklep internetowy? Dokładnie zaplanuj każdą stronę sklepu.
Każda strona pełni ważną funkcję w odniesieniu do klienta. Strona główna jest tworzona, aby skutecznie przyciągnąć klienta i zachęcić do dalszego odkrywania oferty. Podstrony produktów natomiast powinne zawierać odpowiednią, treściwą informację. Klient często szuka dodatkowych atutów danego produktu, które pomogą mu zdecydować o ewentualnym zakupie.

Łatwy kontakt z obsługą klienta. Ze względu na fakt, że sklep internetowy ogranicza kontakt klienta ze sprzedawcą, istotną rzeczą jest aby zapewnić inną formę komunikacji. Świetnym pomysłem jest chociażby możliwość zadawania pytań odnośnie produktu lub opcja zamieszczania opinii.
Łatwa i bezpieczna opcja zakupu.
Cały proces od wyboru odpowiedniego produktu aż do zakupu powinien być jak najprostszy. Ważne jest aby unikać pytania o nieistotne informacje wymagane podczas rejestracji, im więcej pól do wypełnienia tym mniej ludzi zdecyduje się je wypełnić. Ponadto, ważne jest aby wszystkie inforacje dotyczące formy płatności lub formy wysyłki były wyraźnie oznaczone i nie wprowadzały zmieszania na stronie. Zapewnij klientów o bezpieczeństwie informacji i danych wykorzystywanych do zakupu, wielu ludzi nadal waha się i wątpi w bezpieczeństwo zakupów online.

Upewnij się, że strona intenetowa jest zawsze sprawna. Hosting to bardzo istotna sprawa. Dostępność i sprawność funkcjonowania sklepu internetowego jest podstawą. Widoczna opcja kontaktu. Zapewnienie łatwego kontaktu w razie pytań bądź komentarzy zapewnia klientom poczucie bezpieczeństwa i możliwość szybkiego rozwiązywania problemów

Zdobywaj regularnych klientów. Szukaj rozwiązań do pozostawania w stałym kontakcie z użytkownikami. Przykładem może być regularna informacja emailowa o aktualnych promocjach, dostawie nowych kolecji lub informacja o wyprzedanych produktach, które są znów dostępne. Im więcej wizyt na twojej stronie tym większa szansa zakupu.